Alış Satış
Dolar: 0.00 TL 0.00 TL
Euro: 0.00 TL 0.00 TL
 Her geçen gün gündelik hayatımızdaki yeri vazgeçilmez hale gelen web siteleri kurumsal, tüzel ve hatta kişisel platformlarda herkes tarafından arzulanan en etkin araçların başındadır. Düşük maliyetli kalıcı reklam imkanları, elektronik ticaret uygulamaları, kisisel ve genel bilgi paylaşımına imkan sunan forum sayfalari her bilgisayar kullanıcısının ihtiyac duyacağı yada kendine uygun yapıyı arayacağı alanlardır web siteleri.

Flash Web siteleri: Dinamik ve sabit yapı ile kodlanarak hazırlanan görsel öge ve hareketlilik esasına dayanan web siteleri türüdür. Her platformda sorunsuz calışması (windows ve linux sunucularda) Flash sitelerin popülerliğini arttırmaktadır. Flash sitelerin en önemli kısmı olan grafik tasarımın uygulamasında profesyonel hizmet sunan NADİR BİLGİSAYAR, bu kalitesinin en yeni teknolojik uygulamalarla destekleyerek müşterilerine en güzel, en fonksiyonel ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Flash uygulamaların yeni görsel öğeleri (banner, pop up vb.. gibi) için NADİR BİLGİSAYAR müşterilerine periyodik güncelleme hizmeti sunmaktadır.

HTML Web Siteleri: Düşük maliyetli çözümlerin en başında bulunan HTML web sitesi uygulamalarımız, müşterilerimizin standart web sitesi taleplerine en uygun çözümleri sunmaktadır. Müşterinin beğenisiyle oluşan grafik arayüz, hızlıca kodlanarak müşterinin beğenisine sunulur. Bu tip uygulamalar için NADİR BİLGİSAYAR müşterilerine periyodik güncelleme hizmeti sunmaktadır.

Dinamik Web Siteleri: En etkin web siteleri kategorisine sokabileceğimiz dinamik web siteleri, müşteriler tarafından rahatça güncelleştirilebilen yönetim panelleri ile yaşayan web siteleri kategorisindedir. Site ihtiyaçları belirlenerek müşteri ihitiyaçlarına göre şekillendirilen yönetim paneli ile tıpkı Ms.Word kullanırcasına yazılarınızı, resim ve multimedya uygulamalarınızı web sitenize koyabilirsiniz. Aynı zamanda RSS yada XML gibi farklı sitelerden bilgi alma, bu bilgileri değerlendirerek sitenize koyma işlemlerini kolaylıkla sağlayabilir bir anlamda sizin elemanınız gibi çalışan bir web sitesi sahibi olmuş olursunuz. Bu tip uygulamalar için NADİR BİLGİSAYAR müşterilerine periyodik güncelleme (aylık, 3 aylık yada yıllık ) ve yazılım geliştirme hizmetler sunmaktadır.

 
 
 

Anasayfa
Kurumsal
Referanslar
Ürünler
Kamera ve Güvenlik
Web Tasarım
E-Ticaret (Demo)
İnsan Kaynakları
Alpemix indir
İletişim
   
Tüm programlarımız için demo talebinde bulunabilirsiniz.
   
NADİR BİLGİSAYAR ELEKTRONİK İLETİŞİM MERKEZ:
Adres: Feritpaşa Mah. Kerkük Caddesi, Gökhan Sokak Selay Sitesi B Blok
Altı No: 6/D 42060 Selçuklu/KONYA
Tel/Fax..: +90 850 840 98 70 +90 332 238 11 79
Gsm........: +90 (532-552-541) 645 47 75
NADİR BİLGİSAYAR ELEKTRONİK İLETİŞİM AKINSOFT ŞUBE:
Adres: Akşemsettin Mah.Savur Sk.No:7/C 42080 Selçuklu/KONYA
Tel/Fax..: +90 850 840 98 70 +90 332 235 12 57
Gsm.......: +90 553 303 47 85
Copyright © 2020 Nadir Bilgisayar

Facebookİnstagram